Rysk ikon

Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon

Klubbat för:

1 650 EUR

Utropspris

300 EUR

IKON, Gudsmodern av Kazan, Ryssland, 1800-tal, tempera på träpannå, riisa av förgylld metall, kiota, 22x18 cm

871203

2021-01-31