Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANDERSSON & JOHANSSON, 13 st, miniatyrvaser, Höganäs, glaserat stengods, signerade, höjder ca 5-7,5 cm
1 st med mindre nagg
871204
2021-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här