Miniatyrvaser Andersson & Johansson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERSSON & JOHANSSON, 13 st, miniatyrvaser, Höganäs, glaserat stengods, signerade, höjder ca 5-7,5 cm

1 st med mindre nagg

871204

2021-02-02