Henri Matisse, Utan titel, litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRI MATISSE (Frankrike, 1869-1954) efter: Utan titel, litografi, signerad i trycket, ur verve no 13, 1945, bladmått 35x25,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

871213

2021-02-28