Erik Kirkegaard karmstol

Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK KIRKEGAARD, karmstol, Danmark, ca 1950-tal, sannolikt Höng stolefabrik, stomme av massiv teak, sits i svart läder, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

871228

2021-02-04