Gunnar Erkner träsnitt

Gunnar Erkner träsnitt
Gunnar Erkner träsnitt
Gunnar Erkner träsnitt
Gunnar Erkner träsnitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR ERKNER (f. 1929): Kornhamnstorg, Stockholm, träsnitt, signerad samt daterat Gunnar Erkner 1977, numrerad 94/310, bildmått ca 38x54 cm

Åldersrelaterat slitage, gulnad

871234

2021-02-04