Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
URNA, Kina, 1700-tal, Clubberdekor, märkt i botten med Artemisblad, höjd ca 13 cm
Bottenringsnagg
871237
2021-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här