Urna Kina 1700-tal

Urna Kina 1700-tal
Urna Kina 1700-tal
Urna Kina 1700-tal
Urna Kina 1700-tal
Urna Kina 1700-tal
Urna Kina 1700-tal
Urna Kina 1700-tal
Urna Kina 1700-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA, Kina, 1700-tal, Clubberdekor, märkt i botten med Artemisblad, höjd ca 13 cm

Bottenringsnagg

871237

2021-02-02