Marc Chagall etsning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985): "Le fontaine fabler I", etsning, osignerad, ca 24x29 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Åldersrelaterat slitage, Ej examinerad ur ram
871292
2021-02-08