Marc Chagall etsning

Marc Chagall etsning
Marc Chagall etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): "Le fontaine fabler I", etsning, osignerad, ca 24x29 cm

Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

Åldersrelaterat slitage, Ej examinerad ur ram

871292

2021-02-08