Isidor Törnström oljemålning

Isidor Törnström oljemålning
Isidor Törnström oljemålning
Isidor Törnström oljemålning
Isidor Törnström oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

800 SEK

ISIDOR TÖRNSTRÖM (Sverige, Född 1870): Landskap med sädesfält, olja på duk, signerad, 37 x 57 cm..

Smärre fläckar.

871294

2021-02-12