Erika Lagerbielke skål Orrefors Gallery 1990
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERIKA LAGERBIELKE (född 1960), skål, Orrefors Gallery, 1990, flerfärgad glasmassa med partier av skärslipad dekor, signerad "Orrefors Gallery -90 941977 Erika Lagerbielke 22-30", etikettmärkt, höjd 16,5 cm.
Smärre slitage.
871306
2021-01-31