Erika Lagerbielke skål Orrefors Gallery 1990

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERIKA LAGERBIELKE (född 1960), skål, Orrefors Gallery, 1990, flerfärgad glasmassa med partier av skärslipad dekor, signerad "Orrefors Gallery -90 941977 Erika Lagerbielke 22-30", etikettmärkt, höjd 16,5 cm.

Smärre slitage.

871306

2021-01-31