Monica Backström & Anna Ehrner Kosta Boda
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONICA BACKSTRÖM & ANNA EHRNER, Kosta Boda, skål samt flaska, skål signerad, unik 91, numrerad 8327041, skålens diameter 16 höjd 10 cm, flaskan numrerad 89631, flaskans höjd 26 cm
Framstår i gott skick
871307
2021-01-31