Monica Backström & Anna Ehrner Kosta Boda

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA BACKSTRÖM & ANNA EHRNER, Kosta Boda, skål samt flaska, skål signerad, unik 91, numrerad 8327041, skålens diameter 16 höjd 10 cm, flaskan numrerad 89631, flaskans höjd 26 cm

Framstår i gott skick

871307

2021-01-31