Börje Sandelin etsning
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÖRJE SANDELIN (1926-1970): "Mun", etsning, signerad Sandelin, provtryck, bildmått ca 9x10 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Åldersrelaterat slitage, Ej examinerad ur ram
871313
2021-02-08