Samling keramik

Samling keramik
Samling keramik
Samling keramik
Samling keramik
Samling keramik
Samling keramik

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, SKÅL, 3 dlr, 1900-tal, glaserad stengods, Irma Yourstone, Agne Aronsson samt Sven Hofverberg, signerade, höjder ca 7-14 cm, skål diameter ca 13 cm

871316

2021-02-02