Skål Kina 17/1800-tal

Skål Kina 17/1800-tal
Skål Kina 17/1800-tal
Skål Kina 17/1800-tal
Skål Kina 17/1800-tal
Skål Kina 17/1800-tal
Skål Kina 17/1800-tal
Skål Kina 17/1800-tal
Skål Kina 17/1800-tal
Skål Kina 17/1800-tal
Skål Kina 17/1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, Kina, 17/1800-tal, hänklar i form av djur, porslin, dekor i underglasyrblått, höjd ca 7, 21x15 cm

Spricka, lagning, naggar

871327

2021-02-02