Rolf Palm vaser

Rolf Palm vaser
Rolf Palm vaser
Rolf Palm vaser
Rolf Palm vaser
Rolf Palm vaser
Rolf Palm vaser
Rolf Palm vaser
Rolf Palm vaser

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

ROLF PALM (1930-2018), 2 st, miniatyrvaser, glaserat stengods, signerade "Palm Mölle", höjd ca 12 cm

Smärre slitage

871333

2021-02-04