Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PETER CONRAD SCHREIBER (1816-1894): Alplandskap med borg, signerad och daterad C. Schreiber 1845, gouache, ca 54x43 cm
871336
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här