Peter Conrad Schreiber

Peter Conrad Schreiber
Peter Conrad Schreiber
Peter Conrad Schreiber
Peter Conrad Schreiber
Peter Conrad Schreiber
Peter Conrad Schreiber

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETER CONRAD SCHREIBER (1816-1894): Alplandskap med borg, signerad och daterad C. Schreiber 1845, gouache, ca 54x43 cm

871336

2021-01-31