Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
THOMAS FAED (Skottland 1826-1900), tillskriven, Figurscen i landskap, olja på duk, 68x92 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall
871360
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här