Olle Kåks oljemålning

Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE KÅKS (1941-2003): "Grön rand" signerad Kåks och a tergo, olja på duk, signerad och daterad Kåks -73, 197x78,5 cm

Utställd på Galerie Belle Västerås

Tryckmärken

871376

2021-02-01