Byrå efter Haupt

Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt
Byrå efter Haupt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, riopalisander, rikligt med metallbeslag, stenskiva, 2 lådor, höjd ca 80, 96x48 cm

Nyckel finns att hämta i utlämningen
CITES-intyg medföljer, smärre slitage

871387

2021-02-02