Axel Kulle oljemålning

Axel Kulle oljemålning
Axel Kulle oljemålning
Axel Kulle oljemålning
Axel Kulle oljemålning
Axel Kulle oljemålning
Axel Kulle oljemålning

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL KULLE (1846-1908): Pojke som tillverkar en leksaksbåt, signerad samt daterad 1894, olja på pannå, ca 29x24 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

871420

2021-02-21