Einar Jolin Landskap med kronhjortar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Landskap med kronhjortar
Stämpelsignerad a tergo Einar Jolin. Blyerts på papper, ca 37 x 51 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

871427

2021-02-03