Einar Jolin Stockholmsmotiv med flanörer
2021-02-03
871429
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
EINAR JOLIN
1890-1976
Stockholmsmotiv med flanörer
Signerad Einar Jolin. Blyerts på papper, 35 x 43 cm.
PROVENIENS
Familjen Jolin