Wilhelm Kåge klotvas
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
WILHELM KÅGE, "Argenta", vas, Gustavsberg, stengods, målad silverdekor, numrerad 1045, höjd 22 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
871431
Päivämäärä:
2021-02-05