Wilhelm Kåge klotvas

Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas
Wilhelm Kåge klotvas

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

WILHELM KÅGE, "Argenta", vas, Gustavsberg, stengods, målad silverdekor, numrerad 1045, höjd 22 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

871431

Päivämäärä:

2021-02-05