Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, !800-tal, England, kustmotiv, signerad, olja på duk, ca 30x50 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Krackelyr
871435
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här