Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, !800-tal, England, kustmotiv, signerad, olja på duk, ca 30x50 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Krackelyr

871435

2021-02-21