Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, modell T742, vitlackerad aluminium, 1970-tal, etikettmärkt, höjd ca 24, Ø 40 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej
871441
2021-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här