Dosor i silver

Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver

Klubbat för:

950 SEK

800 SEK

DOSOR, 4 st, silver, bl a Carl Fredrik Jonssén, Uddevalla 1800-talets mitt, diameter ca 3-4 cm, vikt ca 56g

Slitage, skada

871445

2021-02-02