Hängskåp 1700-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGSKÅP, 1700-tal, delvis bemålad, invändigt med ett hyllplan, höjd ca 59, 21x45 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Bruksspår och åldersrelaterat slitage, kraftigt färgbortfall, 1 nyckel hämtas vid utlämningen
871447
2021-02-08