Hängskåp 1700-tal

Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-tal, delvis bemålad, invändigt med ett hyllplan, höjd ca 59, 21x45 cm

Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

Bruksspår och åldersrelaterat slitage, kraftigt färgbortfall, 1 nyckel hämtas vid utlämningen

871447

2021-02-08