Karmstol ek

Karmstol ek
Karmstol ek
Karmstol ek
Karmstol ek
Karmstol ek
Karmstol ek
Karmstol ek
Karmstol ek
Karmstol ek
Karmstol ek

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

KARMSTOL, 1950-tal, stomme av bok, klädd i svart konstskinn, sitthöjd ca 44 cm.

Bruksslitage

871456

2021-02-05