Stringhylla design Nils & Kajsa Strinning
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla, "String", 1960-tal, 2 sidogavlar (höjd ca 213 cm), tidningshylla, 5 hyllplan ca 77x30 cm, samt 3 hyllplan 77x30 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken
871458
2021-02-08