Krus

Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUS, lergods, 1900-tal, med hänklar, glaserat, höjd ca 25 cm

Nagg, slitage

871464

2021-02-02