Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "H.C. Andersen Jean le Lourdand", signerad och numr. 62/350, färglitografi, 49x65 cm, blindstämpel Galerie Börjeson, Malmö
Ej examinerad ur ram
871466
2021-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här