Theo Tobiasse

Theo Tobiasse
Theo Tobiasse
Theo Tobiasse
Theo Tobiasse

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "H.C. Andersen La Bergère et le Ramoneur", signerad och numr. 78/350, färglitografi, 49x65 cm, blindstämpel Galerie Börjeson, Malmö

871467

2021-02-02