Mask Afrika

Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MASK, Songye Kongo, 1900-tal, skuren i trä, kalkad och svärtad yta samt bast och rep, höjd med bastdelen ca 90 cm

Nagg, slitage

871480

2021-02-05