Toastrack silver Sheffield

Toastrack silver Sheffield
Toastrack silver Sheffield
Toastrack silver Sheffield
Toastrack silver Sheffield
Toastrack silver Sheffield
Toastrack silver Sheffield
Toastrack silver Sheffield
Toastrack silver Sheffield
Toastrack silver Sheffield
Toastrack silver Sheffield

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOASTRACK, ett par, sterlingsilver, England, Sheffield 1910, stämplade HA, på kulfötter, höjd ca 6,5, längd 7 cm, vikt ca 96 g

Bruks och åldersslitage

871489

2021-02-05