Sybord/ Sidobord

Sybord/ Sidobord
Sybord/ Sidobord
Sybord/ Sidobord
Sybord/ Sidobord
Sybord/ Sidobord
Sybord/ Sidobord
Sybord/ Sidobord
Sybord/ Sidobord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1900-talets första hälft gustaviansk stil, uppfällbar skiva med lådinredning, utdragbar, lackerad lövträ, höjd 71, 46x30 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

871501

2021-02-05