Silverskål från Thailand

Silverskål från Thailand
Silverskål från Thailand
Silverskål från Thailand
Silverskål från Thailand
Silverskål från Thailand
Silverskål från Thailand
Silverskål från Thailand
Silverskål från Thailand

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, sterlingsilver, omkring 1900-talets mitt, Thailand, punsad och ciselerad dekor, stämplad Made In Siam, höjd 5, diameter 11,5 cm, vikt ca 103 g

871509

2021-02-06