Carl Larsson litografi

Carl Larsson litografi
Carl Larsson litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL LARSSON,(1853-1919) efter, färglitografi, utgiven av Idun, Stockholm, signerad i trycket, ca 38x58 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

871512

2021-02-21