Bror Oscar Euguen Börjesson oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BROR OSCAR EUGEN BÖRJESSON, (1903-1999), Stilleben med kruk och lökar, monogramsignerad samt daterad 1969, olja på pannå, ca 28,5x23,5 cm

871513

2021-02-05