Damskrivbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD, 1700/1800-tal, låda med fack, senare bemålning i vitt samt senare handtag, höjd ca 71 samt 98x64 cm
Renoverat, kompletterat, torsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage
871529
2021-02-07