O. H. Sjögren SeatUp fåtölj med fotpall

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

O. H. SJÖGREN, ´´SeatUp´´, fåtölj med fotpall, ek, Tranås 2000-tal, lös nackkudde, sitsen med lyftfunktion, brickmärkt, sitthöjd ca 50 cm

Smärre slitage

871582

2021-02-02