Vitrinskåp rokokostil
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-tal, rokokostil, furu, tvådelat, vitrindel med 3 hyllplan samt inredd med sammetstyg, nedre del med 4 lådor, mässingsbeslag, höjd ca 196, 92x34
Slitage, enstaka träavslagning, mindre renovering, nyckel finns att hämta hos utlämningen
871593
2021-02-01