Vitrinskåp rokokostil

Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-tal, rokokostil, furu, tvådelat, vitrindel med 3 hyllplan samt inredd med sammetstyg, nedre del med 4 lådor, mässingsbeslag, höjd ca 196, 92x34

Slitage, enstaka träavslagning, mindre renovering, nyckel finns att hämta hos utlämningen

871593

2021-02-01