Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
E FUCHS (1900-tal): Rugbyspelare, signerad E.Fuchs, brons, höjd ca 15,5 cm
Möjligen Emil Fuchs (American, born Austria, 1866-1929).
871597
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här