Fuchs Rygby

Fuchs Rygby
Fuchs Rygby
Fuchs Rygby
Fuchs Rygby
Fuchs Rygby
Fuchs Rygby
Fuchs Rygby
Fuchs Rygby

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

E FUCHS (1900-tal): Rugbyspelare, signerad E.Fuchs, brons, höjd ca 15,5 cm

Möjligen Emil Fuchs (American, born Austria, 1866-1929).

871597

2021-02-03