Funkis matta

Funkis matta
Funkis matta
Funkis matta
Funkis matta
Funkis matta
Funkis matta

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

150 EUR

MATTA, funkis stil,1930/40-tal, färger i rött och grått, 188 x 134 cm.

Normalt slitage och fläckar

871604

2021-02-11