Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
BORDSARMATUR, brons, Frankrike, 1900-tal, empirestil, i form av bevingad karyatid, stensockel, höjd inkl. skärm ca 80 cm
Zustandsbeschreibung
Sockeln med smärre nagg
871607
2021-02-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner