Bordsarmatur Frankrike

Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike
Bordsarmatur Frankrike

Klubbat för:

13 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

BORDSARMATUR, brons, Frankrike, 1900-tal, empirestil, i form av bevingad karyatid, stensockel, höjd inkl. skärm ca 80 cm

Zustandsbeschreibung

Sockeln med smärre nagg

871607

2021-02-02