KA Pehrson litografi

KA Pehrson litografi
KA Pehrson litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -87, HC III/XL, färglitografi, bildmått ca 57x39 cm

871609

2021-02-02