Golvlampa med 3 ljusarmar

Golvlampa med 3 ljusarmar
Golvlampa med 3 ljusarmar
Golvlampa med 3 ljusarmar
Golvlampa med 3 ljusarmar
Golvlampa med 3 ljusarmar
Golvlampa med 3 ljusarmar
Golvlampa med 3 ljusarmar
Golvlampa med 3 ljusarmar
Golvlampa med 3 ljusarmar
Golvlampa med 3 ljusarmar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, med 3 böjbara ljusarmar, brännmärkt ÖA, mässing, svartlackerat trä och metall, höjd ca 144 cm

Bruksslitage, skärmar med smärre fläckar, vita skärmen med smärre skada, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

871611

2021-02-05