Byrå NK

Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets senare hälft, på baksidan märkt NK, dralådor, vitlackerad, höjd ca 80 cm, 70x25 cm

Bruksslitage

871612

2021-02-05