Större bordsarmatur brons

Större bordsarmatur brons
Större bordsarmatur brons
Större bordsarmatur brons
Större bordsarmatur brons
Större bordsarmatur brons
Större bordsarmatur brons
Större bordsarmatur brons
Större bordsarmatur brons
Större bordsarmatur brons
Större bordsarmatur brons

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STÖRRE BORDSARMATUR, brons, Frankrike, 1900-tal, senempirestil, förgylld och patinerad, höjd inkl. skärm ca 75 cm

871619

2021-02-07